Zapraszamy kursantów

każda środa godz. 15:30 - Lubliniec, ul. Sobieskiego 22

każdy czwartek godz. 15:30 - Dobrodzień, ul. Oleska 7

Zadzwoń i umów się na kurs

Szkolimy w zakresie kategorii B

790 414 859

Witamy w Szkole Jazdy Fragam!

Samochód identyczny jak w WORD Opole Samochód identyczny
jak w WORD Opole
Odbieramy kursanta z domu Odbieramy Kursanta
z domu
Materiały szkoleniowe w cenie kursu Materiały szkoleniowe
w cenie kursu
  • Planując z instruktorem kolejne jazdy staraj się, by początkowo odbywały się częściej (np. co drugi dzień), a w późniejszym okresie nauki co 3-4 dni. Taki rozkład zajęć sprzyja prawidłowemu utrwalaniu ćwiczonych umiejętności.
  • Jeśli po zakończeniu kursu nie jesteś jeszcze pewny swoich umiejętności, weź dodatkowe lekcje – nie przystępuj do egzaminu z nastawieniem, że „może się uda”. Instruktor pomoże ci ustalić, które umiejętności opanowałeś, a które należy jeszcze poćwiczyć.
  • W dniu egzaminu na prawo jazdy nie bierz dodatkowych lekcji. Bądź wypoczęty, postaraj się zrelaksować. Na egzamin nie zgłaszaj się w ostatniej chwili, zostaw sobie kilka minut na psychiczne przygotowanie się do czekającego cię sprawdzianu.
  • Traktuj egzamin na prawo jazdy jako sprawdzian swoich umiejętności. Pamiętaj, że to właśnie od nich zależy bezpieczeństwo na drodze - twoje i innych.
  • Pamiętaj, że niezdany egzamin to nie życiowa porażka. Egzaminator wyjaśni ci, których umiejętności jeszcze nie opanowałeś. Skup się na nich, wyćwicz i podejdź do egzaminu ponownie.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem